Warsztaty Taniec Klasyczny
i Neoklasyka

/warsztaty dla młodzieży i dorosłych/
Zajęcia poprowadzą Ana Kipshidze i Eduard Bablidze ♥

KIEDY:
2-3 Stycznia 2017

GDZIE:
Studio Tańca Artistic w Garnizonie Kultury
ul. Słowackiego 21, Garnizon Kultury, Gdańsk

KOSZT :
1 technika – 90zł (2 dni)
2 techniki – 170zł (2dni)
Wejściówka – 50zł

Program warsztatów przez 2 dni:
17.00 – 18.30 – Taniec klasyczny, gr. średnio/zaawansowana
18.45 – 19.45 – Neoklasyka
20.00 – 21.00 – Taniec klasyczny, gr. początkująca

Zapraszamy na wyjątkowe Warsztaty Tańca Klasycznego oraz Neoklasyki z solistami Teatru Wielkiego i Opery Narodowej w Warszawie!
Zajęcia poprowadzą Ana Kipshidze i Eduard Bablidze ♥

Zachęcamy do udziału profesjonalnych tancerzy, uczniów szkół baletowych jak i osoby rozpoczynające swoja przygodę z tańcem 🙂

Przed nami 2 dni wspaniałej warsztatowej pracy nad techniką, choreografią i wyrazem artystycznym!

Poczuj się jak na lekcji w prawdziwym teatrze przy akompaniamencie pianisty na żywo ♥

Taniec klasyczny będzie prowadzony na dwóch poziomach zaawansowania:
– grupa początkująca
– grupa średnio/zaawansowana

Ana Kipshidze


Solistka Polskiego Baletu Narodowego. Urodziła się w Tbilisi w Gruzji. W 2000 roku ukończyła Państwowa Szkoła Baletowa im. Wachtanga Czabukianiego w Tbilisi. Tam także przez rok tańczyła jako koryfejka Balet Państwowego Teatru Opery i Baletu. W latach 2001-2002 była solistką Balet Teatru Wielkiego w Poznaniu, w kolejnych latach była solistką, a potem pierwszą solistką w Tibilisi. Następnie występowała jako solistka w Gdańsku w balecie Państwowej Opery Bałtyckiej (2005-2008). Od 2008 roku jest tancerką Polskiego Baletu Narodowego, najpierw na stanowisku koryfejki, a od 2014 – solistki. Na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie wykonała liczne role repertuaru klasycznego i współczesnego, m.in.: Pas d’action i Gamzatti w Bajaderze, Królowa Kwiatów w Dziadku do orzechów, Dama w Chopinie, artyście romantycznym, Dobra Wróżka Bzu w Śpiącej królewnie, Wróżka Lata i Wróżka Chrzestna w Kopciuszku, Inna w I przejdą deszcze…, Serafin Klasyczny w Sześciu skrzydłach aniołów, Trzy Driady, grand pas i Tancerka Uliczna w Don Kichocie, Pani Capuleti w Romeo i Julii, a także liczne partie w choreografiach powstałych w ramach warsztatów choreograficznych tancerzy PBN „Kreacje”.

Eduard Bablidze


Artysta baletu, pedagog, choreograf, juror, impresario, tancerz Polskiego Baletu Narodowego. Urodzony w 1978 roku w Gruzji. Po ukończeniu Państwowej Szkoły Baletowej w 1995 roku rozpoczął pracę jako pierwszy solista Teatru Opery i Baletu w Tbilisi. W kolejnych latach występował jako solista w Teatrze Wielkim w Poznaniu oraz w Gdańskiej Operze Bałtyckiej. W 2008 roku dołączył do zespołu Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Do dziś aktywnie występuje na scenie TWiON. Tańczył w baletach takich choreografów, jak: George Balanchine, George Aleksidze, Sławomir Gildel, Alexei Ratmansky, Roman Komasa, Irakli Shengelia, Krzysztof Pastor. Pracował również jako pedagog tańca klasycznego i współczesnego na wielu warsztatach w kraju i za granicą.

Zapisy

  Imię i nazwisko

  Data urodzenia

  Telefon kontaktowy

  Adres email

  Poziom

  Uwagi / Dodatkowe pytania

  Uwagi dotyczące stanu zdrowia i sprawności psychoruchowej

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego treść. Udział w zajęciach jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.

  Ewentualne dodatkowe pytania pod telefonem 720833877
  Na tydzień przed rozpoczęciem zajęć – skontaktujemy się z Tobą.