MODERN / JAZZ

MODERN / JAZZ

JAZZ / TANIEC WSPÓŁCZESNY - MODERN / ALL THAT JAZZ / MODERN - TANIEC WSPÓŁCZESNY DLA DZIECI / ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA / BRODWAY JAZZ / GRUPA WARSZTATOWA DADA / BALET
 

JAZZ

Styl tańca o Afrykańskich korzeniach, którego techniczne ruchy uformowały popularny dziś styl jazzowy widziany w teatrach na całym świecie. To nie tylko ćwiczenia techniczne, ale też innowacyjne choreografie. Sposób na aktywny relaks w niesamowitej atmosferze

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Zajęcia z techniki tańca współczesnego wezmą pod lupę motorykę, dynamikę oraz artykulację ruchu, odnosząc się głównie do techniki tańca release oraz elementów floor-work. Zgłębiać będą rolę ciężaru, oddechu oraz relację między ruchem, a rytmem i przestrzenią. Celem warsztatów jest zintegrowanie energii płynących w ciele do większej ekonomii ruchu oraz lepszej jakości i świadomości ciała, jednocześnie zachowując swobodę w posługiwaniu się własną i autentyczną techniką tańca współczesnego w kreowanych choreografiach czy frazach ruchowych.
zajęcia prowadzą artyści Teatr Dada von Bzdülöw

ALL THAT JAZZ

Czyli duża porcja jazzu w jeszcze bardziej teatralnym wydaniu. Choreografie jazzowe niczym z musicalu Chicago czy Kabaret, ale i nie tylko. Na zajęciach poczujesz się jak na prawdziwej scenie. To zajęcia na których popracujesz nad ruchem scenicznym, precyzją, kontrolą ciała i sensualnością. Poprawi się Twoja równowaga, postawa, sylwetka i zaangażujesz wszystkie mięśnie. Satysfakcja i dużo tańca gwarantowane.

MODERN / TANIEC WSPÓŁCZESNY DLA DZIECI

Zajęcia dzieją się w trzech grupach wiekowych (grupa 4-6lat , grupa 7-10lat, grupa 11-14 lat). Taniec współczesny to nie tylko powaga i dojrzałe, liryczne emocje. Zajęcia z modernu pomogą przezwyciężyć nieśmiałość, otworzyć się i rozwinąć w tańcu również młodszym uczestnikom. Zajęcia dla młodszych to odnajdywanie świadomości ciała poprzez współczesne choreografie oraz nauka techniki przeplatana z zabawą.

MODERN JAZZ dla dzieci

To technika, która łączy style, przez co daje szeroki zakres ruchu i tanecznych możliwości. To połączenie lekkości baletu z dynamiką jazzu, liryką i izolacjami tańca współczesnego, a do tego wykorzystanie przestrzeni i elementów floorwork. Zajęcia z modernu pomogą przezwyciężyć nieśmiałość, otworzyć się i rozwinąć w tańcu również młodszym uczestnikom. Zajęcia dla młodszych to odnajdywanie świadomości ciała poprzez współczesne choreografie oraz nauka techniki przeplatana z zabawą.

BROADWAY JAZZ

Niezwykle ekspresyjna forma tańca musicalowego. To zajęcia na których odnajdziesz klasyczne jazzowe kroki, odrobinę swingu, magię tańca rewiowego i elementy pantomimy. Ta teatralna forma tańca jazzowego pozwala wyrazić cały wachlarz emocji. To podróż po musicalowym świecie od amerykańskich klasyków z lat 20. i 30. po współczesne największe hity nowojorskiego Broadwayu.

LYRICAL JAZZ

Współczesna i bardzo emocjonalna forma klasycznego jazzu. To technika łącząca w sobie lekkość baletu, precyzje jazzu, kreatywność i izolacje tańca współczesnego. To bardzo liryczna i za razem harmonijna i płynna forma ruchu. W tym bardzo subtelnym, delikatnym, a za razem bardzo technicznym stylu tancerz z łatwością może dać upust swoim emocjom i zatracić się w pięknym ruchu.