DZIECI/JUNIOR

AKROBATYKA DLA DZIECI / BALET DLA DZIECI / MODERN KIDS / MODERN JUNIOR / STREET DANCE / STRETCHING KIDS / LATINO KIDS/JUNIOR
 

AKROBATYKA DLA DZIECI

W młodszej grupie zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone są w formie zabawy tak, by dzieci chętnie przyswajały nowe ćwiczenia i powtarzały je. Trening oparty jest na stosowaniu różnorodnych zestawów ćwiczeń wpływających na poprawę aparatu kostno-mięśniowego i korygowanie wad postawy.

BALET DLA DZIECI

Dzieci od podstaw uczą się tajników tańca klasycznego przy akompaniamencie pianisty na żywo. To muzyczna podróż do świata baletowych ćwiczeń połączonych z zabawą. Zajęcia baletowe dla dzieci prowadzone są w systemie semestralnym wg. autorskiego programu Agnieszki Janury, stale udoskonalanego od 12 lat w szkole tańca Artistic.

MODERN KIDS / MODERN JUNIOR

(grupa młodsza 4-7lat , grupa starsza 8-12lat).Taniec współczesny to nie tylko powaga i dojrzałe, liryczne emocje. Zajęcia z modernu pomogą przezwyciężyć nieśmiałość, otworzyć się i rozwinąć w tańcu również młodszym uczestnikom. Zajęcia dla młodszych to odnajdywanie świadomości ciała poprzez współczesne choreografie oraz nauka techniki przeplatana z zabawą.

STREET DANCE

Chcesz zatańczyć i opanować najnowsze choreografie gwiazd? Poczuj się jak Beyonce, Rihanna czy Justin Bieber. Przenieś się do muzycznej strefy w stylu LA.

STRETCHING KIDS

Dzieci z natury mają większe predyspozycje do rozciągania mięśni, ale ta naturalna gibkość niestety szybko zanika. Aby temu zapobiec warto zadbać o regularne rozciąganie całego ciała już od najmłodszych lat. Ćwiczenia rozciągające dla dzieci sprawiają, że elastyczność stawów i mięśni pozostaje na dłużej. Regularne rozciąganie zmniejsza ryzyko urazów, poprawia wyniki sportowe, ułatwia wykonywanie akrobacji i zachęca do zdrowego trybu życia. Zajęcia skomponowane są tak, aby rozciąganie stało się przyjemnością i dobrą zabawą.

LATINO KIDS/JUNIOR

Zajęcia dla dzieci bazujące na podstawach tańców latynoamerykańskich, takich jak samba, salsa, cha-cha, jive. Zajęcia latino to ogromna dawka energii i zabawy. Latino to taniec skupiony przede wszystkim na rytmie, energii i emocjach. Na zajęciach oprócz nauki kroków i latynoskich choreografii będziemy wsłuchiwać się w muzykę, co doskonale rozwija koordynację i umuzykalnia, dodatkowo popracujemy nad własnym ciałem i świadomością ruchu poprzez emocje i oczywiście nie zabraknie świetnej zabawy w rytmach latino!

MODERN JAZZ dla dzieci

To technika, która łączy style, przez co daje szeroki zakres ruchu i tanecznych możliwości. To połączenie lekkości baletu z dynamiką jazzu, liryką i izolacjami tańca współczesnego, a do tego wykorzystanie przestrzeni i elementów floorwork. Zajęcia z modernu pomogą przezwyciężyć nieśmiałość, otworzyć się i rozwinąć w tańcu również młodszym uczestnikom. Zajęcia dla młodszych to odnajdywanie świadomości ciała poprzez współczesne choreografie oraz nauka techniki przeplatana z zabawą.

BALET Z MAMĄ

Muzyczno-ruchowe zajęcia dla mam z małymi dziećmi. Baletowa podróż w magiczny świat tańca, rytmu i dźwięku, sprawi, że maluchy uwrażliwią się na piękno muzyki klasycznej, poznają nowy rodzaj ruchu pozostając w bliskości z mamą. Nie zabraknie także prostych ćwiczeń-zabaw rytmicznych i muzycznych opowieści. To wspaniała zabawa oraz czas, który można spędzić z dzieckiem poza domem.