STREET

HIP HOP / STREET DANCE / COMMERCIAL DANCE
 

STREET DANCE

Mieszanka miejskiego ulicznego stylu z komercyjnym tańcem z teledysków. To mocny styl pełen pasji, będzie wyzwaniem dla ciała na wiele różnych sposobów. Już z podstawowych streetowych ruchów można wytańczyć całą choreografię. Chcesz zatańczyć i opanować najnowsze choreografie gwiazd? Poczuj się jak Beyonce, Rihanna czy Justin Bieber. Przenieś się do muzycznej strefy w stylu LA.

Kto jak nie dzieci ma najwięcej energii do wykorzystania w streetowych choreografiach. Wulkan energii w wersji junior gwarantowany! Poczuj się jak Beyonce, Rihanna czy Justin Bieber. Przenieś się do muzycznej strefy w stylu LA.

COMMERCIAL DANCE

Commercial dance to energetyczna mieszanka kilku stylów tańca, takich jak hip hop, funky czy dancehall. Na zajęciach poczujesz się jak w teledysku największych gwiazd muzyki. Pełne kobiecości, dynamiczne choreografie bazujące na płynnych ruchach i izolacjach całego ciała, sprawią, że poczujesz się wyjątkowo i zwiększy się Twoja pewność siebie. Dodatkowo kombinacje kroków poprawią koordynacje i wzmocnią całe ciało. Energetyczna muzyka pobudza produkcję endorfin dzięki którym pozytywna energia nas przepełni i daje siłę do działania.