STRETCHING

BODY BALLET / BODY ARTIS / BODY BALANCE / ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA / POWER JOGA / STRETCHING / JOGA Z MAMĄ / AKROBATYKA / BALET DLA DOROSŁYCH
 

BODY BALLET

Body Ballet to trening inspirowany baletem klasycznym zawierający elementy tańca, pilatesu i fitnessu. Na zajęciach Body Ballet wzmocnisz i wyrzeźbisz całe ciało, zbudujesz niezbędne mięśnie jednocześnie poprawiając równowagę i stabilizację, spalając przy tym mnóstwo kalorii. Dzięki ćwiczeniom rozciągającym znacznie zwiększysz swój zakresu ruchu.
To trening pełen elegancji i gracji, który uczy świadomości ciała i kontroli nad nim. Zajęcia składają się z ćwiczeń cardio, ćwiczeń na podłodze oraz stabilizujących ćwiczeń zaczerpniętych z baletu klasycznego. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich niezależnie od wieku i poziomu sprawności, nie jest wymagane doświadczenie w tańcu.

BODY ARTIS

W pełni funkcjonalny zestaw ćwiczeń dla tancerzy, stworzony w celu uzupełnienia i pogłębienia treningu tanecznego oraz poprawy elastyczności całego ciała. Ćwiczenia skomponowane są tak, by wyrzeźbić i wzmocnić wszystkie grupy mięśniowe, jednocześnie odciążając kręgosłup. Na zajęciach nie zabraknie ćwiczeń wzmacniających, modelujących sylwetkę oraz ćwiczeń stabilizujących i takich, które wspomogą spalanie tkanki tłuszczowej. Ciało w ruchu łączy się z umysłem. Regularny trening ma na celu zwiększenie siły, elastyczności i jędrności mięśni, zwiększenie świadomości i kontroli nad własnym ciałem oraz zadbanie o kręgosłup.

BODYDANCE ARTIS

Zajęcia choreograficzne polegające na nauce układów tanecznych. Zajęcia o umiarkowanej intensywności, ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawę kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej.

BODY BALANS

Zajęcia są połączeniem jogi, pilatesu, barre au sol oraz treningu metodą Gyrotonic ®. W trakcie tej godziny treningu chcemy kompleksowo zadbać o całe ciało. Skupimy się na pogłębieniu świadomości ciała, uaktywnimy mięśnie głębokie, wzmocnimy poszczególne i niezbędne w tańcu partie mięśniowe, popracujemy również nad ogólną kondycją – cardio oraz rozciągnięciem. Z

ajęcia zakończymy tzw. Unwinding, czyli wyciszeniem i skupieniem energii do ciała, po to aby w pełni zbalansować organizm. Porządne przygotowanie się do całego dnia z tańcem to podstawa każdego tancerza!

HIGH HEELS

To wyjątkowe zajęcia, na których poczujesz się niesamowicie kobieco i zmysłowo. Choreografie tańczone na wysokich obcasach sprawiają, że wzrasta świadomość ciała, przez wyprostowane plecy i wydłużoną szyję poprawia się postawa, dodatkowo wzmacniamy i kształtujemy nogi, a co za tym idzie zdecydowanie zwiększa się nasza pewność siebie! Po zajęciach high heels chodzenie w szpilkach stanie się przyjemnością na co dzień :)

DeepWORK®

To kompleksowy trening łączący w sobie ćwiczenia dynamiczne, statyczne oraz techniki oddechowe. Ćwiczenia oparte są m.in. o program bodyART® i IRON SYSTEM®. Sekwencje ruchu są skomponowane w taki sposób, aby uzyskać zawsze połączenie między napięciem / relaksacją w połączeniu z ćwiczeniami oddechowych. Trening jest wymagający, jednak przystosowany dla uczestników na każdym poziomie zaawansowania, ponieważ, każdy trenuje zgodnie z rytmem własnego ciała.

INTUITIVE WORKOUT

Ogólnorozwojowy, autorski program treningowy, stworzony przez instruktorkę Darię Zaradkiewicz. To trening, dzięki któremu zadbamy o nasze ciało i duszę holistycznie, tak jak podpowiada nam intuicja! Intuitive Workout łączy w sobie energetyczną rozgrzewkę cardio, wzmacniający trening interwałowy oraz stretching połączony z elementami jogi i relaksację. Zaangażujemy do pracy wszystkie partie mięśniowe, wzmocnimy ciało, popracujemy nad wytrzymałością, jednocześnie dostarczając organizmowi odpowiednią dawkę rozciągania i elastyczności. W końcowej fazie zajęć zrelaksujemy nie tylko ciało, ale również umysł. W tej pięknej podróży towarzyszyć nam będzie autorska muzyka, stworzona specjalnie do INTUITIVE WORKOUT!
INTUITIVE WORKOUT to pierwszy trening, który w unikalny sposób łączy ze sobą intensywny wysiłek oraz intensywny stretching i głęboką relaksację, tak aby kompleksowo zadbać o siebie.

Flex&Workout

Flex&Workout to trening ogólnorozwojowy, angażujący mięśnie całego ciała, z poświęceniem szczególnej uwagi na ćwiczeniach rozciągających oraz technice wzmacniania przez rozciąganie. Zajęcia składają się z 3 głównych części:
- stretching
- cardio
- wyciszenie
Zajęcia Flex&Workout mają na celu wzmacnianie, kształtowanie i rozciąganie wszystkich partii mięśniowych. Dodatkowo doskonale wpłyną na poprawę kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej.
Trening skierowany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania.

Wymagane obuwie zmienne, sportowe, z jasną podeszwą