SALA 1 - CZERWONA

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00 9:30–11.00 AKROBATYKA młodzież/dorośli
Bartek
11:00 AKROBATYKA
KIDS
Bartek
16:00
17:00 AKROBATYKA 4-6 LAT
Bartek
STREET DANCE 5-7 LAT
Kasia
AKROBATYKA 4-6 LAT
Bartek
STREET DANCE 8-14 LAT
Kasia
18:00 AKROBATYKA 7-12 LAT
Bartek
LATINO SOLO młodzież/dorośli
Alicja
AKROBATYKA 7-12 LAT
Bartek
LATINO SOLO młodzież/dorośli
Karol
LATINO JUNIOR 8-12
Alicja
19:00 HIGH HEELS młodzież/dorośli
Monika
 deepWORK®
Dorota
19:00-20:30 AKROBATYKA
młodzież/dorośli
Bartek
TANIEC TOWARZYSKI dla par
Karol i Natalia
20:00 TANIEC TOWARZYSKI dla par
Karol i Natalia
 COMMERCIAL DANCE
Kornelia

SALA 2

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00 LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
11:00
12:00 LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
13:00
16:30 BALET 6-8 LAT
Agnieszka
17:00   17:15 BALET 9-11 LAT
Agnieszka
ALL THAT JAZZ
gr. początkująca
Mateusz
BALET DOROŚLI
gr. początkująca
Agnieszka
MODERN 17:00-17:45
gr. 5-7 LAT
Karolina
18:00 BALET DOROŚLI gr.średnio/zaawansowana
Agnieszka
BALET 12-15 LAT
Agnieszka
ALL THAT JAZZ 18:00-19:30
gr. Średnio / Zaawansowana
Mateusz
STRETCHING
Jakub
MODERN 17:50-18:35
gr. 8-11 LAT
Karolina
19:00 AKROBATYKA młodzież/dorośli
Bartłomiej
BRODWAY JAZZ gr. początkująca
Jędrzej
BALET DOROŚLI 19:30-20:45
gr. Zaawansowana
Agnieszka

 
MODERN 18:45-19:45
gr. 12-15 LAT
Karolina
20:00 TANIEC WSPÓŁCZESNY open
Magdalena
BRODWAY JAZZ gr.średnio/zaawansowana
Jędrzej
STRETCHING KIDS 19:45-20:15
Karolina

SALA 3 - BIAŁA

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9:30 BODY ARTIS
Sylwia
10:00
16:30 BALET 3 LATKI
Karolina
17:00 BALET 4-5 LATKI
Karolina
MODERN JAZZ 6-8 LAT
Gracja
BALET Z MAMĄ 2 LATKI
Magda
LYRICAL JAZZ open
Jakub
LATINO KIDS 5-7 LAT
Alicja
18:00 17:45-18:30 BALET 5-7 LAT LATKI
Karolina
MODERN JAZZ 9-11 LAT
Gracja
BALET 3 LATKI 17:30-18:00
Magda
BALET 4-6 LAT
Aleksandra
LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
19:00 STRETCHING KIDS 18:30
Karolina
MODERN JAZZ 12-14 LAT
Gracja
BALET 4-6 LAT 18:10-18:55
Magda
CHOREOGRAFIA – BALET
dorośli
Aleksandra
LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
20:00 BODY BALLET
Sylwia
STRETCHING
Dorota
STRETCHING KIDS 19:00
Karolina
LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
ZAJĘCIA TANECZNE
ZAJĘCIA DLA DZIECI
FIT&FLEXI , AKROBATYKA