STREET

STREET

HIP HOP / STREET DANCE - CHOREO / POPPING / STREET DANCE SHOW KIDS
 

HIP-HOP choreology

Jeśli spędzasz godziny oglądając swoje ulubione teledyski muzyczne i marzysz o tym by zatańczyć tak jak najwięksi artyści scen muzycznych to są zajęcia dla Ciebie J Na zajęciach nauczysz się choreografii inspirowanych teledyskami takich gwiazd jak as Britney Spears, Chris Brown, Beyonce, Jennifer Lopez, Ricky Martin, Gwen Stefani i wielu innych. Choreology przenosi sztukę street dance na zupełnie nowy poziom. Na każdych zajęciach poczujesz się jak prawdziwa gwiazda!

STREET DANCE - CHOREO

Mieszanka miejskiego ulicznego stylu z komercyjnym tańcem z teledysków. To mocny styl pełen pasji, będzie wyzwaniem dla ciała na wiele różnych sposobów. Już z podstawowych streetowych ruchów można wytańczyć całą choreografię. Chcesz zatańczyć i opanować najnowsze choreografie gwiazd? Poczuj się jak Beyonce, Rihanna czy Justin Bieber. Przenieś się do muzycznej strefy w stylu LA.

POPPING

Taniec uliczny, który wraz z lockingiem uznawany jest jako fundament stylu funky. W poppingu ważna jest umiejętność zachowania się niczym robot. Ta technika polega między innymi na szybkiej pracy mięśni w rytm muzyki w połączeniu z wieloma pozami i ruchami.

STREET DANCE SHOW KIDS

Kto jak nie dzieci ma najwięcej energii do wykorzystania w streetowych choreografiach. Wulkan energii w wersji junior gwarantowany! Poczuj się jak Beyonce, Rihanna czy Justin Bieber. Przenieś się do muzycznej strefy w stylu LA.