LATINO

LATINO

LATINO SOLO / UŻYTKOWY TANIEC TOWARZYSKI / LATINO KIDS/JUNIOR / BACHATA / ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA / CHOREOGRAFIA BALET / STRETCHING / POWER JOGA
 

LATINO SOLO

Latynoskiej muzyki nigdy dość! To zajęcia które zawierają w sobie podstawy wszystkich najbardziej popularnych latynoskich stylów tańca, stworzone dla Tych który chcieli by się przenieść w egzotyczny świat latino bez konieczności tańczenia z partnerem.

UŻYTKOWY TANIEC TOWARZYSKI

to zajęcia dla wszystkich którzy chcą w szybki, łatwy i przyjemny sposób opanować kroki tańca towarzyskiego w parach. Na zajęciach poznacie przystępnie opracowane kroki różnych tańców takich jak samba, quickstep, chacha, swing i wielu innych. Zajęcia skierowane są do osób, które chcą się podszkolić i zabłysnąć na parkietach weselnych, balach, dyskotekach i imprezach! Taniec użytkowy to wspaniała zabawa dla par, które chcą zadbać o kondycję, wspaniale się bawić i roztańczyć przed każdą imprezą.

LATINO KIDS/JUNIOR

Zajęcia dla dzieci bazujące na podstawach tańców latynoamerykańskich, takich jak samba, salsa, cha-cha, jive. Zajęcia latino to ogromna dawka energii i zabawy. Latino to taniec skupiony przede wszystkim na rytmie, energii i emocjach. Na zajęciach oprócz nauki kroków i latynoskich choreografii będziemy wsłuchiwać się w muzykę, co doskonale rozwija koordynację i umuzykalnia, dodatkowo popracujemy nad własnym ciałem i świadomością ruchu poprzez emocje i oczywiście nie zabraknie świetnej zabawy w rytmach latino!

BACHATA

Sensualny taniec wywodzący się z Dominikany w rytmie gitarowej muzyki Bachata o romatycznym charakterze. Bachata oparta jest na podstawowym kroku salsy. Taniec bachata charakteryzuje zmysłowy ruch bioder, prosty rytm oraz liryczne choreografie. Na zajęciach odpreżycie się, rozmarzycie, a dodatkowo nabierzecie pewności siebie!