LATINO

LATINO

LATINO SOLO / UŻYTKOWY TANIEC TOWARZYSKI / SALSATION ® / ROOTZ by SALSATION ® / LATINO KIDS/JUNIOR / BACHATA / TANGO / SAMBA
 

LATINO SOLO

Latynoskiej muzyki nigdy dość! To zajęcia które zawierają w sobie podstawy wszystkich najbardziej popularnych latynoskich stylów tańca, stworzone dla Tych który chcieli by się przenieść w egzotyczny świat latino bez konieczności tańczenia z partnerem.

UŻYTKOWY TANIEC TOWARZYSKI

to zajęcia dla wszystkich którzy chcą w szybki, łatwy i przyjemny sposób opanować kroki tańca towarzyskiego w parach. Na zajęciach poznacie przystępnie opracowane kroki różnych tańców takich jak samba, quickstep, chacha, swing i wielu innych. Zajęcia skierowane są do osób, które chcą się podszkolić i zabłysnąć na parkietach weselnych, balach, dyskotekach i imprezach! Taniec użytkowy to wspaniała zabawa dla par, które chcą zadbać o kondycję, wspaniale się bawić i roztańczyć przed każdą imprezą.

SALSATION ®

Salsation to zajęcia taneczno oparte na treningu funkocjonalnym – wszechstronnie wzmacniającym mięśnie. Zajęcia umożliwiają kształtowanie sylwetki, a jednocześnie poprawiają kondycję psychiczną. Istotą treningu jest wykonywanie ruchów odpowiadających tańcom latynoamerykańskim tak, aby przekazać treść danego utworu muzycznego i towarzyszące mu emocje. Kroki są skomponowane tak, aby były bezpieczne, delikatne i nie przeciążające stawów, dlatego Salsation ® to zabawa dla każdego :)

ROOTZ by SALSATION ®

to technika tańca, która powstała w wyniku kombinacji takich stylów jak: Hip Hop, Dancehall, Afro i House. Ruchy i figury są energetyczne, naturalne i płynne. Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich, nawet osoby początkujące poczują na zajęciach taneczny flow. ROOTZ to też odpowiednia postawa, nastawienie do tańca. Odnajdywanie radości w tańcu i rytmie. Na zajęciach poznamy nie tylko technikę i kroki, ale także ich pochodzenie i szacunek do danego stylu wywodzący się z ich źródła: ROOTZ !!!

LATINO KIDS/JUNIOR

Zajęcia dla dzieci bazujące na podstawach tańców latynoamerykańskich, takich jak samba, salsa, cha-cha, jive. Zajęcia latino to ogromna dawka energii i zabawy. Latino to taniec skupiony przede wszystkim na rytmie, energii i emocjach. Na zajęciach oprócz nauki kroków i latynoskich choreografii będziemy wsłuchiwać się w muzykę, co doskonale rozwija koordynację i umuzykalnia, dodatkowo popracujemy nad własnym ciałem i świadomością ruchu poprzez emocje i oczywiście nie zabraknie świetnej zabawy w rytmach latino!

BACHATA

Sensualny taniec wywodzący się z Dominikany w rytmie gitarowej muzyki Bachata o romatycznym charakterze. Bachata oparta jest na podstawowym kroku salsy. Taniec bachata charakteryzuje zmysłowy ruch bioder, prosty rytm oraz liryczne choreografie. Na zajęciach odpreżycie się, rozmarzycie, a dodatkowo nabierzecie pewności siebie!

TANGO

Tango to taniec w którym wyraża się pasję poprzez intensywne, ostre i zdecydowane ruchy. To niepowtarzalny styl łączący bardzo zmysłowe i teatralne ruchy na parkiecie. Nie ważne czy jesteś początkujący czy zaawansowany, w tangu poczujesz prawdziwe emocje.

SAMBA

To najbardziej radosny i ekscytujący sposób na naukę tańca. Na zajęciach samby Twoje ciało połączy się z umysłem. Już przy pierwszych dźwiękach muzyki poczujesz się jak na karnawale w gorącym Rio.