grafik obowiązujący od maja 2018

SALA 1 - CZERWONA

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00  AKROBATYKA
młodzież/dorośli
Bartek
11:00 AKROBATYKA
KIDS
Bartek
16:00 AKROBATYKA 4-6 LAT
Bartek
AKROBATYKA 4-6 LAT
Bartek
17:00 AKROBATYKA 7-12 LAT
Bartek
BACHATA zapisy
Luis
AKROBATYKA 7-12 LAT
Bartek
 17:00 Zumba Kids
Marta17:30 LATINO JUNIOR 7-12 LAT zapisy
Marta
18:00 AKROBATYKA
młodzież/dorośli
Bartek
SALSATION zapisy
Luis
AKROBATYKA
młodzież/dorośli
Bartek
LATINO  zapisy
Adam
LATINO 18:45
zapisy
Marta
19:00 19:30 Kurs taniec towarzyski użytkowy dla par zapisy
Adam i
Natalia
 T.TOWARZYSKI użytkowy zapisy
Adam

SALA 2

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9:30 LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
10:00 LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
11:00 LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
12:00 LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
16:30 BALET 4-6 LATKI
Agnieszka
17:00 Floor Work
Michał
17:15 BALET 7-10 LAT
Agnieszka
ALL THAT JAZZ
gr. początkująca
Mateusz
BALET DOROŚLI
Gr. początkująca
Agnieszka
MODERN 17:00-17:45
gr. 4-6 LAT
Karolina
18:00 JAZZ 18:00 -19:30
gr. początkująca
Michał
BALET 11-14 LAT
Agnieszka
ALL THAT JAZZ 18:00-19:30
gr. Średnio / Zaawansowana
Mateusz
MODERN 17:50-18:35
gr. 7-10 LAT
Karolina
19:00 JAZZ 19:30-21:00
gr. Średnio / Zaawansowana
Michał
BALET DOROŚLI
gr. Początkująca – kontynuacja
Agnieszka
BALET DOROŚLI 19:30-20:45
Gr. Średnio / Zaawansowana
Agnieszka
MODERN
Gr. początkująca
Magdalena
MODERN 18:45-19:30
gr. 11-14 LAT
Karolina
20:00 BODY BALANCE zapisy
Magdalena
MODERN
Gr. Średnio / zaawansowana
Magdalena

SALA 3 - BIAŁA

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9:30 ZDROWY KRĘGOSŁUP zapisy
Sylwia
10:00 BODY WORKOUT zapisy
Sylwia
16:30 BALET 3 LATKI
Karolina
17:00 BALET 3 LATKI
Karolina
17:15 MODERN 4-6 LAT
Magdalena
STREET DANCE SHOW KIDS
Emilia
LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
18:00 17:30 BALET 4-6 LATKI
Karolina
MODERN 7-10 LAT
Magdalena
18:10 BALET 4-6 LATKI
Magda
BALET 4-6 LAT
Aleksandra
LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
19:00 MODERN 11-14 LAT
Magdalena
STRETCHING dzieci zapisy
Karolina
LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
20:00 BODY BALLET zapisy
Sylwia
STRETCHING zapisy
Dorota
FORMACJA JAZZ 19:30-21:00 12-15lat
Mateusz
LEKCJE INDYWIDUALNE zapisy
ZAJĘCIA TANECZNE
ZAJĘCIA DLA DZIECI
FIT&FLEXI , AKROBATYKA