FIT & FLEXI

FIT & FLEXI

STRETCHING / ZDROWY KRĘGOSŁUP / PŁASKI BRZUCH / ZGRABNA SYLWETKA / Fit Ball / Body Shape / BODY BALLET
 

STRETCHING

Rozciągnięcie jest ważne dla ludzi w każdym wieku. Kiedy mięśnie nie są odpowiednio rozciągnięte zakres ruchów naszych stawów się zmniejsza. Proste codzienne czynności mogą sprawiać nam trudność. Regularne rozciąganie pomoże wydłużyć mięśnie i uczynić te czynności łatwe, lekkie i przyjemne.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ból pleców to dolegliwość charakterystyczna dla naszych czasów. Sporą część życia spędzamy przy biurkach lub stojąc. Zdrowy kręgosłup to zajęcia przeznaczone dla wszystkich którzy chcą zadbać o swój kręgosłup! Odciążyć niektóre mięśnie i wzmocnić te które są dla kręgosłupa najważniejsze.

BODY WORKOUT

Rzeźbienie i wzmacnianie wszystkich grup mięśniowych, całego ciała. Na zajęciach nie zabraknie ćwiczeń wzmacniających, modelujących sylwetkę oraz ćwiczeń stabilizujących i takich, które wspomogą spalanie tkanki tłuszczowej. Popracujemy nad mięśniami brzucha, nóg i głębokiego gorsetu mięśniowego, nie obciążając przy tym kręgosłupa. Regularny trening ma na celu zmianę wyglądu kształtu sylwetki, zwiększenie siły, elastyczności i jędrności mięśni, dodatkowo gwarantujemy zwiększenie pewności siebie oraz poprawę samopoczucia.

ZGRABNA SYLWETKA

Energetyczny i dynamiczny trening połączony ze statycznymi ćwiczeniami modelującymi sylwetkę. Te zajęcia poprawią wyrazistość mięśni i zwiększą elastyczność ciała.

Fit Ball

z użyciem dużych gumowych piłek Fit ball. Zajecia ogólnorozwojowe , wzmacniające,mobilizujące mięśnie całego ciała. Użycie piłki w treningu wpływa doskonale na zwiększenie stabilizacji ciała. Angażuje głęboki gorset mięśniowy. Forma ćwiczeń dla wszystkich. Zwłaszcza dla osób, które maja problem z kręgosłupem i obawiają sie udziału w typowych zajeciach wzmacniających.

Body Shape

Rzeźbienie i wzmacnianie wszystkich grup mięśniowych. Ćwiczenia odbywają sie w pozycjach izolowanych jak rownież w kombinacjach ćwiczeń połączonych. W trakcie zajęć używane sa hantle dopasowane ciężarem do stopnia wytrenowania uczestników zajęć, maty , gumy oraz stepy. Regularny trening ma na celu zmianę wyglądu kształtu sylwetki, zwiększenie siły elastyczności i jędrności mięśni a nie jego objętości !!!

BODY BALLET

Body Ballet to trening inspirowany baletem klasycznym zawierający elementy tańca, pilatesu i fitnessu. Na zajęciach Body Ballet wzmocnisz i wyrzeźbisz całe ciało, zbudujesz niezbędne mięśnie jednocześnie poprawiając równowagę i stabilizację, spalając przy tym mnóstwo kalorii. Dzięki ćwiczeniom rozciągającym znacznie zwiększysz swój zakresu ruchu.
To trening pełen elegancji i gracji, który uczy świadomości ciała i kontroli nad nim. Zajęcia składają się z ćwiczeń cardio, ćwiczeń na podłodze oraz stabilizujących ćwiczeń zaczerpniętych z baletu klasycznego. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich niezależnie od wieku i poziomu sprawności, nie jest wymagane doświadczenie w tańcu.

BODY BALANCE

Zajęcia są połączeniem jogi, pilatesu, barre au sol oraz treningu metodą Gyrotonic ®. W trakcie tej godziny treningu chcemy kompleksowo zadbać o całe ciało. Skupimy się na pogłębieniu świadomości ciała, uaktywnimy mięśnie głębokie, wzmocnimy poszczególne i niezbędne w tańcu partie mięśniowe, popracujemy również nad ogólną kondycją – cardio oraz rozciągnięciem. Zajęcia zakończymy tzw. Unwinding, czyli wyciszeniem i skupieniem energii do ciała, po to aby w pełni zbalansować organizm. Porządne przygotowanie się do całego dnia z tańcem to podstawa każdego tancerza!

SALSATION ®

Salsation to zajęcia taneczno oparte na treningu funkocjonalnym – wszechstronnie wzmacniającym mięśnie. Zajęcia umożliwiają kształtowanie sylwetki, a jednocześnie poprawiają kondycję psychiczną. Istotą treningu jest wykonywanie ruchów odpowiadających tańcom latynoamerykańskim tak, aby przekazać treść danego utworu muzycznego i towarzyszące mu emocje. Kroki są skomponowane tak, aby były bezpieczne, delikatne i nie przeciążające stawów, dlatego Salsation ® to zabawa dla każdego :)
Wymagane obuwie zmienne, sportowe, z jasną podeszwą