DZIECI/JUNIOR

DZIECI/JUNIOR

AKROBATYKA DLA DZIECI / BALET DLA DZIECI / MODERN KIDS / MODERN JUNIOR / STREET DANCE SHOW KIDS / ZUMBA KIDS / SLAVICA DZIECI
 

AKROBATYKA DLA DZIECI

W młodszej grupie zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone są w formie zabawy tak, by dzieci chętnie przyswajały nowe ćwiczenia i powtarzały je. Trening oparty jest na stosowaniu różnorodnych zestawów ćwiczeń wpływających na poprawę aparatu kostno-mięśniowego i korygowanie wad postawy.

BALET DLA DZIECI

Dzieci od podstaw uczą się tajników tańca klasycznego przy akompaniamencie pianisty na żywo. To muzyczna podróż do świata baletowych ćwiczeń połączonych z zabawą. Zajęcia baletowe dla dzieci prowadzone są w systemie semestralnym wg. autorskiego programu Agnieszki Janury, stale udoskonalanego od 12 lat w szkole tańca Artistic.

MODERN KIDS / MODERN JUNIOR

(grupa młodsza 4-7lat , grupa starsza 8-12lat).Taniec współczesny to nie tylko powaga i dojrzałe, liryczne emocje. Zajęcia z modernu pomogą przezwyciężyć nieśmiałość, otworzyć się i rozwinąć w tańcu również młodszym uczestnikom. Zajęcia dla młodszych to odnajdywanie świadomości ciała poprzez współczesne choreografie oraz nauka techniki przeplatana z zabawą.

STREET DANCE SHOW KIDS

Chcesz zatańczyć i opanować najnowsze choreografie gwiazd? Poczuj się jak Beyonce, Rihanna czy Justin Bieber. Przenieś się do muzycznej strefy w stylu LA.

ZUMBA KIDS

Radosna i energetyczna porcja tańca i fitnessu dla najmłodszych.

LATINO KIDS/JUNIOR

Zajęcia dla dzieci bazujące na podstawach tańców latynoamerykańskich, takich jak samba, salsa, cha-cha, jive. Zajęcia latino to ogromna dawka energii i zabawy. Latino to taniec skupiony przede wszystkim na rytmie, energii i emocjach. Na zajęciach oprócz nauki kroków i latynoskich choreografii będziemy wsłuchiwać się w muzykę, co doskonale rozwija koordynację i umuzykalnia, dodatkowo popracujemy nad własnym ciałem i świadomością ruchu poprzez emocje i oczywiście nie zabraknie świetnej zabawy w rytmach latino!